HLAVNÁ STRÁNKA - TERMÁLNE KÚPALISKO
TERMÁLNE KÚPALISKO RETRO THERMAL
Kúpalisko Diakovce, posledných pár sezón RetroThermal Diakovce, je niekoľko desaťročí známym miestom rodinných dovoleniek a prázdnin. Môže za to miestna termálna voda a lokalita, ktorá sa aj napriek času stále nemení. Miesto, v ktorom mnohí slovenskí, českí, či maďarskí návštevníci zažili viacero letných prázdnin, sa zásadne nemení. Napriek tomu sa miesto renovuje a vylepšuje. Rok 2016 priniesol niekoľko noviniek v podobe prístrešku priamo v bazéne, stavebných úprav, ako aj úprav okolia. Kúpalisko Diakovce ponúka mimo cenovo atraktívne vstupné aj niekoľko ďalších služieb. Sezóna roku 2017 zachováva výhodné ceny a prináša ešte kvalitnejšie služby.

Kúpalisko Diakovce Kúpalisko Diakovce

OFICIÁLNY CENNÍK  (platný pre sezónu 2018)
  Celodenné vstupné dospelí 4 EUR
  Deti od 3 do 15 rokov 2,50 EUR
  Deti do 3 rokov BEZPLATNE
  Študenti a dôchodcovia, ZŤP 2,50 EUR
  Parkovné na deň 2 EUR
  Zapožičanie dreveného ležadla: 1 EURO
  Zapožičanie klasického ležadla: 1 EURO
Zároveň na kúpalisku funguje požičovňa lôpt a ďalších športových potrieb. Cena sa pohybuje od 0,50 EUR na hodinu až 1,50 EUR na hodinu. V ponuke je volejbalová lopta, futbalová, bedmintonová, alebo beach ball sada, lietajúci tanier.
 
SLUŽBY KÚPALISKA
V areáli nájdete pizzériu s ponukou jedál a nápojov, prípadne niekoľko prevádzok rýchleho občerstvenia. Pri bazéne nájdete koktail bar s ponukou alkoholických a nealkoholických nápojov. Kúpalisko ponúka ubytovanie v drevených chatkách, turistickej ubytovni, aj v rámci autokempingu. Informácie o ďalších možnostiach na kúpalisku sa pokúste nájsť na oficiálnych stránkach kúpaliska na adrese http://retrothermaldiakovce.eu a zvoľte priame kontakty.

 

 

 
Kontakt na ubytovanie Menu Odkazy
Stránky ubytovania v súkromí na
kúpalisku v Diakovciach na
adrese
www.kupaliskodiakovce.sk
  • email:   ubytovanie @ kupaliskodiakovce.sk
  • telefón:  +421 (0) 904978210   (ubytovanie)

© všetky práva vyhradené, vytvorilo web.TUKI.sk